SiShiled

Nanolex Si3D je nanokeramický povlak, extrémně odolný vůči chemickým vlivům i výkyvům počasí.
Poskytuje také skvělou ochranu proti korozi a velmi snadno se čistí. Může zvýšit celkovou tvrdost (odolnost)
laku až na 9H+. Přidáním další vrstvy na ošetřeném povrchu lze docílit nejen zvýšení tvrdosti, ale i efektu zvýraznění lesku, hloubky laku a efekt korálkování vody. 
                                
 
                                     
 

Tloušťka ochranného filmu v kombinaci s vysoce propracovanými vlastnostmi činí povrch odolný vůči oděru způsobenému častým mytím a čištěním. Nanolex Si3D také nepodléhá změnám při působení většiny chemických látek. Na rozdíl od tradičních ochranných prostředků jakými jsou vosky a běžné polymerové ochrany (kde jejich účinnost klesá v průběhu času, z důvodu použití odmašťovacích nebo zásaditých mycích prostředků nebo kvůli mechanickému opotřebení), Nanolex Si3D projevuje vynikající trvanlivost, tvrdost, odolnost vůči oděru.
 
Si3D molekuly – prekurzory keramických a hybridních materiálů – jsou složené z křemíku, dusíku, vodíku a organických sloučenin, například uhlíku. Tyto vysoce výkonné polymery jsou všechny bez aromatických rozpouštědel a fluoru. Navíc obsahují termoplastickou složku, která utváří neuvěřitelně hydrofobní, sofistikovanou trojrozměrnou matrici,
čímž zajišťuje vynikající tvrdost a trvanlivost.


 
 
Za předpokladu řádné údržby budete mít SiShield  na voze 1 rok.
 

Každý automobil je před nanesením keramické ochrany strojně vyleštěn.

 

 

cena se odvíjí podle velikosti vozu a rozsahu poškození laku :

cena aplikace na vůz  - 8 000,- - 10 000,-

pro přesnější cenu je lepší osobní prohlídka a pousezí stavu laku